Відбулось засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 18.05.2023 09:50

17 травня, відбулось засідання виконавчого комітету  сільської ради, яке провів сільський голова Анатолій Куля. Відповідно до порядку денного розглянуто 14 питань.

В ході засідання члени виконавчого комітету  розглянули та схвалили проєкт рішення сільської ради «Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 22.12.2022 №28-23/УШ «Про бюджет Шрамківської територіальної громади», затвердили заходи по підготовці об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи  в осінньо-зимовий період 2023-2024 роки та організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2023 році.

Обговорили та затвердили розміри матеріальної грошової допомоги жителям громади на вирішення соціально-побутових проблем, лікування, поховання, погодили перейменування вулиць та провулків в населених пунктах громади.

У встановлені терміни рішення виконавчого комітету будуть опубліковані на офіційному сайті сільської ради.