Взяли участь в он-лайн навчанні

Дата: 29.05.2023 08:25

25 травня  2023 року спеціалісти відділу праці, соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету сільської ради взяли участь в он-лайн навчанні по роботі в Єдиній інформаційній системі соціального захисту в частині внесення та опрацювання Реєстру надавачів соціальних послуг.

В ході навчання було розглянуто питання :

• Що означає впровадження у промисловому середовищі розділу про надавачів соціальних послуг Реєстру?
  • Чи можуть надавачі соціальних послуг вносити інформацію про отримувачів соціальних послуг?
  • Хто користується Реєстром?
  • Які документи мають подавати надавачі соціальних послуг до реєстратора для внесення до Реєстру?
  • Де можна отримати консультацію щодо роботи в Реєстрі?
  • Отримали відповіді на свої проблемні питання.