Сходка жителів села Яворівка.

Дата: 29.05.2023 10:25

З метою вивчення проблемних питань, що хвилюють жителів села Яворівка, ознайомлення їх з проведеною роботою територіальної громади в цілому та конкретно по селу Яворівка, 28 травня було проведено сходку жителів села Яворівка.
У ході проведення сходки сільський голова  Анатолій Куля та староста  старостинського округу Андрій Черниш  прозвітували  про роботу виконавчих органів ради та свою роботу  в 2021 та 2022 роках.
Загалом жителів села турбували питання ремонту доріг, благоустрою, вуличного освітлення.
За результатами проведених зборів, питання, які озвучили жителі села взяті на контроль та дані доручення посадовим особам щодо їх вирішення.