Cвято "Діти України за мир!"

Дата: 01.06.2023 15:34

Сьогодні, 1 червня, у селі Шрамківка вітали з Днем захисту дітей всіх малюків громади, подарувавши їм свято "Діти України за мир!". Дітей привітав сільський голова Анатолій Куля: «Діти, хай завжди вам світить яскраве сонце, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому небі для вас сяють мільйони красивих зірок. Вітаю з днем захисту дітей! Бажаю миру та благополуччя в кожну сім'ю».
Змістовний концерт був наповнений талановитими акторами, танцюристами, співаками та музикантами Дитячої школи мистецтв та гуртків Будинку культури. Шумно та весело свято проходило на локаціях: "Веселі старти" та "Малюємо мирне небо неньки-України". А майстер-класи від бібліотекарів навчили дітей робити веселі закладки для книг та цікаві браслети на згадку про свято. Ведуча-Лісова мавка провела з  малечею чудові ігри, а переможці мали змогу вибрати на «дереві подарунків» м’які іграшки. Жодна дитина не залишила свято без солодкого подарунка - морозива. Заходи з нагоди Дня захисту дітей пройшли також в закладах освіти громади. Сільський голова Анатолій Куля та депутатський корпус громади бажає всім дітям зростати в мирі, здоровими, розумними та відданими патріотами України.