Свято дитинства в Бирлівці

Дата: 02.06.2023 09:40

Ми всі родом з дитинства, тому особливо зараз, у такі непрості для України часи, маємо щоденно дбати про наших дітей – майбутнє нашої держави і нашої громади, про їх освіту, гармонійний розвиток особистості, формування нації справжніх патріотів.

Завдяки згуртованості та конструктивній співпраці директора БК Володимира Тарасенка, директора школи Олени Молчанової, старости села Василя Закусила в Бирлівці відбувся змістовний яскравий захід до Дня захисту дітей. Окремо хочеться подякувати головному меценату святкового дійства, новому керівнику агрофірми "Слобідська" Володимиру Петровичу Гвоздику, який організував частування малечі смачними солодощами.

Спільними зусиллями змінюємо нашу громаду на краще!