Підвищуємо свій фаховий рівень

Дата: 05.06.2023 13:45

05 червня 2023 року спеціалісти відділу праці, соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету сільської ради взяли участь в он-лайн навчанні щодо призначення та виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги  з догляду на непрофесійній основі, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 859.

В ході навчання було розглянуто питання :

• Роглянуто ІНСТРУКЦІЮ КОРИСТУВАЧА щодо нарахування , формування та підписання відомостей для виплати компенсації фізичним особам ,які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 859.
  • Отримали роз’яснення від представників ДП «Укрпошта» щодо заключення договорів на обслуговування, система зарахування коштів  фізичним особам, які надають соціальні послуги.
  • Проведено роз’яснення з питань  виключення виплатних відомостей в разі виникнення обставин визначених у пункті 11  постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 859.
  • Отримали відповіді на свої проблемні питання.