Інформація щодо функціонування укриттів у Шрамківській територіальній громаді

Дата: 07.06.2023 16:23

З метою недопущення надзвичайних подій, пов’язаних з можливими ракетними обстрілами ворогом територій, в Шрамківській громаді забезпечено безперешкодний цілодобовий доступ громадян до об’єктів фонду захисних споруд, насамперед розташованих в закладах освіти, встановлено чергування відповідальних осіб (із складу персоналу навчальних закладів за якими закріплені укриття).

До фонду захисних споруд цивільного захисту в Шрамківській громаді входять найпростіші укриття:

• Шрамківський ОЗЗСО І –ІІІ ст., село Шрамківка, вулиця Панаса Мирного, 1, Золотоніський район, Черкаська область.
  • ЦРД «Берізка», село Шрамківка, вулиця Першотравнева, 1, Золотоніський район, Черкаська область.
  • Шрамківське терапевтично-педіатричне відділення, село Шрамківка, вулиця Незалежності, 33, Золотоніський район, Черкаська область.
  • Будинок культури, село Ковалівка, вулиця Свободи, 1, Золотоніський район, Черкаська область.
  • Кононівський ЗЗСО І –ІІ ст., село Кононівка, вулиця Паркова, 1б, Золотоніський район, Черкаська область.
  • ЗДО «Яблунька», село Кононівка, вулиця Паркова, 41, Золотоніський район, Черкаська область.
  • ЗДО «Оксанка», село Демки, вулиця Центральна, 30, Золотоніський район, Черкаська область.
  • Демківський ЗЗСО І –ІІI ст., село Демки, вулиця Центральна, 41, Золотоніський район, Черкаська область.
  • Бирлівський ЗЗСО І –ІІI ст., село Бирлівка, вулиця Центральна, 24, Золотоніський район, Черкаська область.
  • ЗДО «Котигорошко», село Бирлівка, вулиця Центральна, 103, Золотоніський район, Черкаська область.
  • Вишневський ЗЗСО І ст. ДНЗ, село Вишневе, вулиця Гагаріна, 7, Золотоніський район, Черкаська область.
  • Яворівський ЗЗСО І –ІІ ст., село Яворівка, вулиця Кузьменка, 10а, Золотоніський район, Черкаська область.
  • ЗДО «Джерельце», село Остапівка, вулиця Шевченка, 143, Золотоніський район, Черкаська область.
  • ЗДО «Яблунька», село Мойсівка, вулиця Суворова, 11, Золотоніський район, Черкаська область.
  • ЗДО «Барвінок», село Коломиці, вулиця Центральна, 24, Золотоніський район, Черкаська область.
  • Кантакузівський ЗЗСО І-III ст., село Кантакузівка, вулиця Каширіна, 56, Золотоніський район, Черкаська область.
  • Погребський ЗЗСО І-III ст., село Погреби, вулиця Дімітрова, 44, Золотоніський район, Черкаська область.

Біля кожного найпростішого укриття встановлено таблички встановленого зразка з інформацією щодо укриття, номером телефону відповідальної особи.