Інформаційно – довідкові матеріали "гроші ходять за дитиною“

Дата: 09.06.2023 10:33

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.05.2023 № 462 ,,Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств ,,Міжнародний дитячий центр ,,Артек“, ,,Український дитячий центр ,,Молода гвардія“ і в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні, за принципом ,,гроші ходять за дитиною“ УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ надсилає інформаційно – довідкові матеріали.
За посиланням https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/e-health можна ознайомитись з переліком отримувачів та переліком дитячих закладів оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні і приєдналися до публічного договору з надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей