На Золотоніщині працівникам агропідприємства наголосили на шляхах запобігання травматизму під час виконання робіт

Дата: 23.06.2023 11:42

Заходи спрямовані на створення безпечних умов праці та уникнення ризиків виробничого травматизму під час виконання польових робіт в умовах війни запропоновані фахівцями Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці  разом із представником відділу профілактики та розслідування нещасних випадків Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, були обговорені під час семінару для працівників підприємства, що займається вирощуванням зернових культур.

Наголосили на дотриманні основних заходів мінної безпеки під час посівної кампанії. Докладно зупинилися на охороні праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки та робіт, пов’язаних з обслуговуванням сільськогосподарської техніки.

Роботодавця поінформовано, що створення безпечних умов праці – найбільш ефективний спосіб профілактики травматизму на роботі. Працівникам акцентовано на праві відмовитися від виконання робіт, якщо умови їх виконання можуть мати негативний вплив на стан його здоров’я.

Працівників проконсультовано щодо запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві та проінформовано щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму на підприємстві.