В добру путь, дорогі випускники!

Дата: 27.06.2023 09:06

Упродовж останнього тижня в освітніх закладах громади пройшли випускні вечори, які увібрали усі найкращі враження з насичених років шкільного життя. Яскравим, зворушливим, наповненим емоціями, привітаннями, квітами та подарунками видався випускний вечір у ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Погреби.

Ось і настав день прощання зі школою. Попереду - незвідана даль.  Позаду – батьківський поріг та протоптана стежка у шкільному дворі… Подвір’я школи майорить різнобарв’ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками. Уся шкільна родина  зібралася на традиційне свято випускного вечора...

Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань. Бажаємо вам знайти саме свою дорогу в житті, мати щирих і надійних друзів, бути гідними громадянами і справжніми патріотами України та своєї малої батьківщини!

Щасти вам у житті! Хай чистим полотном стелиться ваша доля!