Заходи бібілотек громади до Дня Конституції

Дата: 29.06.2023 14:19

28 червня 2023 року  український народ відзначав День  Конституції.   Сьогодні Конституція  – ядро нацiональної правової системи України.

Для нас, українців, Конституція – це про права і свободи, це про гідність, цінності, хребет нації, стійкість та нескореність.

Бібліотеки Шрамківської громади разом із своїми користувачами провели  ряд заходів до єдиного державного  свята, закріпленого  в самій Конституції.

У  Шрамківській бібліотеці-філії для дітей була проведена пізнавальна вікторина « Чи знаєш ти?», де учасники заходу активно відповідали на питання вікторини про  права та обов'язки. По закінченні заходу всі учасники разом створили мотиваційний плакат « Я маю право на життя».

Шрамківська публічна бібліотека  провела   інформаційний  онлайн-екскурс  «Підвалини української конституції».

Мойсівська сільська бібліотека-філія - годину спілкування: "Конституція - основний закон держави".

Працівники Коломицької  бібліотеки та будинку культури провели  годину права  "Конституцію вивчаємо, пам'ятаємо, поважаємо" та оформили  тематичну викладку літератури.

У Яворівській сільській бібліотеці пройшов перегляд правової літератури " Не тільки права, а й обов'язки".

В  Остапівській СБФ було проведено виставку-досьє присвячену Дню Конституції України.

Степанівська СБф  організувала виставку – панораму  «Конституція – гарант незалежності»

Демківська  СБФ  -  книжкову виставку "Конституція-основний закон".