Семінар працівників бібліотеки

Дата: 30.06.2023 08:29

29 червня 2023 року у Шрамківській публічній бібліотеці пройшов семінар бібліотечних працівників Шрамківської ТГ.
Завідувачка публічною бібліотекою Любов Станкевич розпочала семінар із освітлення місця бібліотек у сьогоднішньому суспільстві, потенціалу закладів, як "третього місця" - території творчих людей, креативних ідей, просторів для дозвілля, роботи і навчання.
Головний спеціаліст відділу ОКМС Шрамківської сільської ради Олена Буряченко підсумувала роботу бібліотек за півроку та окреслила основні напрямки діяльності закладів.
Головний бухгалтер відділу ОКМС Шрамківської сільської ради
Людмила Суддя  роз'яснила  питання фінансування закладів до кінця року.
Любов Станкевич ознайомила колег із  змінами у  формі звітності 6- НК (річна), розповіла про діяльність бібліотек  у соцмережах, про роботу  із фондом в умовах збройної агресії рф.
Від координатора цифрового хабу Шрамківської публічної бібліотеки  бібліотекарі отримали консультації:  по етикету ведення  електронного листування, інформаційній гігієні під час війни та кібербезпеці.