Бережімо довкілля від вогню!

Дата: 07.07.2023 08:39

5 липня в с. Кантакузівка близько 17 години, неподалік сміттєзвалища, невідомими особами  було здійснено підпал вигону.  Двома небайдужими місцевими чоловіками за допомогою підручних засобів (гілок, граблів) поширення пожежі було частково стримано. Завдяки місцевій пожежній команді Шрамківської сільської ради   пожежу було повністю ліквідовано вже о 17:20. Дякуємо всім за оперативність та злагоджену роботу!

Враховуючи спекотні погодні умови та високий рівень пожежної небезпеки, просимо всіх жителів громади не проводити випалювання трави, так як це може завдати значної шкоди для довкілля. При виявленні осередків загорання невідкладно повідомляйте оперативно-рятувальний підрозділ ДСНС (за телефоном 101) та місцеву пожежну охорону Шрамківської громади.