Навчання з питань цивільного захисту населення

Дата: 13.07.2023 11:56

12 липня заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Лобода взяв участь у навчанні    щодо взаємодії органів влади, місцевого самоврядування та служб цивільного захисту населення у разі виникнення  аварії на об'єкті атомної енергетики, або застосування ядерної зброї, яке було організоване ГУ ДСНС України  в Черкаській області, Департаментом цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Черкаської обласної державної адміністрації, ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», Головним управлінням Держпродспоживслужби  в Черкаській області  на базі Золотоніської районної військової адміністрації. В рамках заходу фахівцями ДСНС було проведено показ практичних заходів з відпрацювання:

• порядку використання засобів індивідуального захисту (захисних костюмів та фільтруючих протигазів);
  • здійснення дозиметричного контролю;
  • проведення деконтамінації (знезараження) населення і техніки за допомогою пожежних автоцистерн та ручних оприскувачів.