Затверджено Правила благоустрою території населених пунктів Шрамківської сільської ради

Дата: 25.07.2023 15:25

З метою встановлення єдиних вимог до благоустрою території Шрамківської сільської ради, дотримання належного санітарного стану територій громади, 21 липня 2023 року на засіданні сесії сільської ради було затверджено Правила благоустрою території населених пунктів Шрамківської сільської ради (рішення сільської ради від 21.07.2023 № 32-15/VIII).

Детально з Правилами благоустрою території населених пунктів Шрамківської сільської ради можна за посиланням

Нові Правила набирають чинності на наступний день після їх оприлюднення на сайті сільської ради?