З Днем медичного працівника!

Дата: 27.07.2023 13:12

Дорогі медичні працівники !

Прийміть найсердечніші вітання з професійним святом – Днем медичного працівника!

Ваша професія пройшла крізь час і буде затребувана завжди. Вона вимагає повної віддачі, уваги і доброти, адже робота медиків – цілодобово рятувати здоров’я і життя, бути корисними людям і у потрібний час прийти на допомогу тим, хто цього потребує.

Дякую Вам за звитяжну працю, за врятовані життя, за підтримку внутрішніх переселенців і всі ті десятки важливих справ, які ви робите щодня!

Також хочу подякувати медикам, які стоять на варті життя на передовій, рятуючи наших воїнів, часто ціною свого життя і здоров’я, проявляючи витримку, героїзм та відданість своїй професії.

Нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани.

Миру усім Вам і Перемоги!!!

Анатолій Куля