З Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2023 12:20

Шановні жителі теритріальної громади!

Сьогодні Україна вдруге відзначає День Української Державності! Це славетний день тисячолітньої традиції Української державності.

День Державності відзначається того ж дня, коли українські християнські церкви вшановують пам’ять Київського князя Володимира Великого та День Хрещення Русі-України.

Адже історія українського державотворення засвідчується першими згадками про заснування столиці Давньоруської держави – міста Києва та подіями, пов’язаними з діяльністю князя Київського Володимира.

Українці більше ніколи і нікому не подарують своєї української державності, яка означає тисячолітню історію багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою та звичаями, традиціями та культурою, своїм військом і зі своїми героями.

Сьогодні Збройні сили України очищають святу українську землю від московських окупантів, на практиці доводять, що українці – народ-військо, нація-Герой.

Таку націю не перемогти нікому. Українська державність має тисячу років і буде існувати вічно.

Україна вистоїть. Україна переможе.

Слава Україні!