В «Чернігівська політехніка» відкрита кафедра військової підготовки

Дата: 11.08.2023 08:39

Відповідно до Постанови Кабінету' Міністрів України від 30.06.2023 року №657 «Про утворення військового навчального підрозділу Національного університету «Чернігівська політехніка», в зазначеному навчальному закладі відкрита кафедра військової підготовки.

Відбір кандидатів проводити із числа:
випускників закладів загальної середньої освіти (в т.ч дівчат);
призовної молоді (з рівнем освіти не нижче повної загальної середньої); військовозобов’язаних віком до 30-ти років, які позитивно характеризуються за місцем проживання (з рівнем освіти не нижче повної загальної середньої);
жінок віком до 30-ти років (з рівнем освіти не нижче повної загальної середньої).
Громадянам, які виявили бажання навчатись, звертатися до другого відділу Золотоніського РТЦКта СП за адресою: смт.Драбів вул.Молодіжна, 1, для оформлення навчальної справи кандидата для вступу.