Сім'ям воїнів вручено продуктові набори

Дата: 28.08.2023 08:19

24 серпня Україна відзначила 32-гу річницю проголошення Незалежності. Це важливе свято для держави, адже сьогодні, як і багато поколінь тому, українці виборюють свою незалежність зі зброєю в руках.

На передодні Дня Незалежності України відповідно до рішення виконавчого комітету Шрамківської сільської ради №163 від 16.08.2023, в рамках заходів Програми  соціального захисту населення «Турбота» на 2021-2023 роки, жителям Шрамківської сільської територіальної громади, які призвані на військову службу під час мобілізації, до ЗСУ на строкову військову службу, військову службу за контрактом, членам сімей загиблих та зниклих безвісти воїнів, вручено продуктові набори.

Загалом продуктові набори одержали 450 осіб на загальну суму 225тис. грн.