В населених пунктах громади тривають роботи по благоустрою
Стан благоустрою – візитівка кожної громади. Тому потребують щоденної уваги здавалося б буденні питання, такі як обкошування бур’янів, підтримання належного санітарного стану і місцях загального користування, ремонт доріг та інших об’єктів інфраструктури. І запорукою успіху у вирішенні цих питань є конструктивна співпраця місцевої влади, жителів громади, місцевих товаровиробників.
Так, із залученням коштів місцевого бюджету, на території Погребського старостинського округу нещодавно проведено частковий ремонт дороги комунальної власності по вул.Шевченка в с.Погреби (на фото).
Завдяки наданій техніці та допомозі жителя с. Погреби Анатолія Киряша, було проведено планування обочин доріг в с. Мойсівка, що дасть змогу поліпшити стан відведення дощових вод та запобігти руйнуванню дорожнього полотна (на фото).
Із залученням техніки Шрамківського ПЖКГ проводиться обкошування бур’янів на території с.Погреби та в с.Мойсівка (на фото).
У с.Степанівка працівниками старостату проведено поточний ремонт адмінбудівлі та пофарбовано зупинку громадського транспорту (на фото).
Так тримати! Спільними зусиллями зробимо нашу громаду кращою!