Засідання підприємців, промисловців та роботодавців України з нагоди Дня підприємця

Дата: 29.08.2023 16:18

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) висловлює Вам свою повагу та інформує про те, що 31 серпня 2023 року (четвер) відбудеться засідання підприємців, промисловців та роботодавців України з нагоди Дня підприємця.
На засіданні планується обмінятися думками щодо ділової активності в умовах воєнного стану, підвищення ефективності інструментів державноприватного партнерства з розробки та реалізації комплексних програмних заходів
для повоєнного розвитку економіки; обговорити можливості збільшення ефективності комунікацій громадських організацій, промисловців, підприємців, роботодавців та органів державної влади з вирішення завдань забезпечення економічної самодостатності України.
До участі запрошуються представники центральних та місцевих органів державної влади, керівники громадських організацій, бізнесу, наукових інституцій.
Засідання відбудеться у форматі відеоконференції на базі платформи Zoom.
Початок засідання (відеоконференції) – об 11:00.
Посилання для приєднання до відеоконференції буде надіслано учаснику на email, вказаний під час попередньої реєстрації, що здійснюється за посиланням - https://forms.gle/RJKi2gAhX9SWFodB7
Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні.
Довідкова інформація за наступними контактами:
e-mail: uspp@uspp.org.ua моб.: +38 050 353 33 88