З Днем усиновлення!

Дата: 18.09.2023 16:08

17 вересня в Україні відзначають День усиновлення

Згідно Указу Президента України Володимира Зеленського №455/2023 №455/2023 «Про внесення змін до деяких указів Президента України» від 28 липня, який вносить зміни до виданих раніше указів», День усиновлення відзначили 17 вересня (досі відзначали 30 вересня).

Це свято усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів – тих, хто прийняв до своїх родин дітей, що за різних обставин втратили рідні сім’ї.

Це свято дітей, які набули люблячих та дбайливих батьків, свято родин, які взяли на себе відповідальність за долю сиріт та діточок, позбавлених батьківського піклування.

Усиновлення – особливе батьківство, благородний і виважений шлях у житті. Усиновивши чи взявши дитину під опіку, ви даруєте їй дитинство і надію на повноцінне життя, вселяєте в її душу віру в добро, навчаєте бути самодостатньою і впевненою у собі.

Висловлюємо вдячність кожній родині, яка надала покинутій дитині щастя мати сім’ю!

Історію і країну творять люди, історію щасливого дитинства творять батьки.