У Шрамківській дитячій школі мистецтв відбувся концерт, присвячений  Дню вчителя,  Дню музики та художника.

Дата: 05.10.2023 21:23

4 жовтня  у Шрамківській дитячій школі мистецтв відбувся концерт, присвячений  Дню вчителя,  Дню музики та художника. На свято завітали голова громади Анатолій Куля, начальник фінансового управління сільської ради Марина Сіпко, головний бухгалтер та головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту  -  Людмила Суддя  та Олена Буряченко . Голова територіальної громади привітав викладачів та учнів зі святом, побажав творчої наснаги, талановитих учнів та мирного неба над головою. Учні школи дарували свої вітання гостям та викладачам. Концерт пройшов під бурхливі оплески присутніх.