Проведено інформаційно-просвітницьку роботу

Дата: 17.10.2023 13:46

17 жовтня 2023 року провідним спеціалістом Служби у справах дітей Шрамківської сільської ради, спільно з поліцейським офіцером громади Шрамківської ТГ, у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Кантакузівка проведено лекцію з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, започаткованого 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом з метою привернення уваги світової спільноти та підвищення рівня поінформованості населення щодо проблеми торгівлі людьми а також інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно перебування неповнолітніх у громадських місцях після 22 год, шкоди тютюнопаління та куріння електронних сигарет.