Відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення
Відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення
17 жовтня заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Лобода взяв онлайн участь у засіданні координаційного центру підтримки цивільного населення при Черкаській облдержадміністрації, яке провела перший заступник начальника Черкаської обласної військової адміністрації Наталія Кравченко.
До порядку денного засідання було включено питання:
- Про результати перевірки відповідності умов проживання ВПО в місцях компактного проживання на території області вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2023 №930 «Деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб»;
- Про хід реалізації в Черкаській області Плану заходів Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в Україні до 2030 року.
Також в порядку контролю було розглянуто роботу по наповненню веб-платформи Ветерана «Черкаський вимір»
За підсумками розгляду питань порядку денного було прийнято відповідні рішення.