Планується тимчасово закрити для руху автотранспорту залізничний переїзд, розташований у межах населеного пункту Кононівка (перегону Яготин - Кононівка)

Дата: 17.11.2023 15:05

У зв’язку з незадовільним станом залізничної колії та дефектності плит переїзного настилу залізничного переїзду, Дарницькою дистанцією колії планується виконання ремонту залізничної колії капітального характеру на залізничному переїзді, який необхідно закрити для руху автотранспорту на період виконання робіт.
Запобігання подальшого руйнування дефектного переїзного настилу в межах залізничного переїзду, знизить ризик утворення аварійної ситуації і дорожньо транспортних подій на залізничному переїзді.
Незадовільний стан вищезазначеного настилу становить небезпеку для стратегічно важливих вантажних перевезень, що недопустимо в період військового стану на території України.

Переїзд розташовано у межах населеного пункту Кононівка, який попередньо планується закрити для руху автотранспорту
в добу 21.11.2023 з 21 год. 50хв. до 06 год. 50хв. 22.11.2023 року для виконання ремонтних робіт по парній колії,
та
в добу 22.11.2023 з 21 год. 30хв. до 06 год. 50хв. 23.11.2023 року для виконання ремонтних робіт по непарній колії.

У разі зміни дати або часу проведення робіт буде завчасно повідомлено.