Урочистості до Дня соціального працівника

Дата: 03.11.2023 13:57

Сьогодні в Шрамківському Будинку культури відбулось відзначення Дня соціального працівника України.   На заході були присутні працівники соціальної сфери Шрамківської громади.
 Зі святом їх привітали секретар Шрамківської сільської ради - Конюшенко Світлана Миколаївна та  директор Центру надання соціальних послуг - Школа Ольга Іванівна. В своїх промовах вони наголосили на величезному значенні діяльності соціальних служб та відзначили, що кожен з соціальних працівників Шрамківської громади достойний нагороди.

Грамотою Золотоніської районної військової адміністрації нагороджено соціальних працівників - Ільєнко Тетяну Калениківну та Сміян Тетяну Василівну.
 Подякою виконкому Шрамківської сільської ради нагороджено соціальних працівників - Парфьонову Віру Миколаївну, Сердюк Валентину Володимирівну, Менжегу Любов Миколаївну.

Подякою КЗ «Центр надання соціальних послуг» Шрамківської сільської ради нагороджено соціальних працівників - Руденко Валентину Петрівну, Придибайло Любов Василівну, Сухій Людмилу Олексіївну, Щербак Тетяну Петрівну, Шовкового Миколу Григоровича.

Учасники художньої самодіяльності та керівники колективів Шрамківського БК разом з учнями та педагогами Шрамківської ДШМ підготували невеличку, але цікаву та змістовну концертну вітальну програму.

На початку програми щиро подякували воїнам ЗСУ за можливість святкувати професійні свята, працювати на благо рідної Батьківщини. Та вшанували пам’ять полеглих Захисників хвилиною мовчання.