В громаді вітали працівників культури з професійним святом

Дата: 10.11.2023 15:07

Сьогодні в Шрамківському Будинку культури відзначали працівників культури клубних закладів Шрамківської сільської ради та вітали з їх професійним святом – Всеукраїнським днем культури і майстрів народного мистецтва.
  На початку заходу ведуча наголосила, що своєю плідною працею та силою духу  працівники культури,  звеличують рідну Україну, примножують її успіхи і досягнення.
 А тому не повинні ні на мить забувати про це.
 І коли , часом, у світлі останніх подій - підступної агресії Росії та пов’язаних із нею , повсюдного горя і печалі- працівники культури помилково думають, що їхня праця- не на часі… Що творчість не може співіснувати з війною… То вдячні відгуки учасників колективів художньої самодіяльності та глядачів (багато з яких є воїнами  доблесних ЗСУ) приводять їх до тями.
«Війна – це випробування для всіх. І ми маємо його пройти разом. Роблячи свою справу якісно, професійно , вкладаючи  душу – кожен на своєму місці»- запевнила присутніх ведуча заходу.
 Також Світлу Пам’ять полеглих Захисників вшанували Хвилиною мовчання.
 Далі відбулось нагородження найактивніших колективів художньої самодіяльності та клубних установ Шрамківської громади.
 Дипломом КУ « Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи» Черкаської обласної ради за 2 місце в обласному огляді-конкурсів серед базових клубних закладів центрів культури і дозвілля територіальних громад та міських закладів культури клубного типу нагороджено :

•  Кантакузівський сільський будинок культури (директор- Ірина Головко)

Подякою КУ « Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи» Черкаської обласної ради за багаторічну, плідну, активну, творчу співпрацю у підготовці та проведенні обласних культурно-мистецьких заходів та підтримку регіональних культурних ініціатив аматорського мистецтва Черкащини нагороджено:

•  колектив Кантакузівського сільського Будинку культури.

Подякою КУ « Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи» Черкаської обласної ради за участь в регіональному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості 2023 року нагороджено:

•  Шрамківський будинок культури (директор Юлія Цупро);
  •  Ковалівський сільський будинок культури (директор Богдан Дивак)

Подякою Шрамківської сільської ради за популяризацію пісенного мистецтва  Шрамківської громади, завдяки активній участі колективу у Всеукраїнських , обласних та громадівських конкурсах ,фестивалях і тематичних заходах, нагороджено :

• Народний аматорський ансамбль української пісні «Мальви» Погребського Будинку культури;
  • Народний аматорський фольклорно-автентичний колектив «Надія»  Мойсівського сільського клубу;
  • Народний аматорський ансамбль української пісні « Ковалівчанка» Ковалівського сільського будинку культури;
  • Народний аматорський фольклорно-автентичний колектив «Калинова родина» Кантакузівського сільського будинку культури;
  •  Народний аматорський фольклорний колектив « Джерело» Шрамківського будинку культури;
  •  Аматорський колектив «Черкаські цокотухи» Кононівського сільського будинку культури.
  •  Викладача по класу сольного співу Шрамківської ДШМ, Іваненко Лілію Леонтіївну;
  •  Викладача по класу сольного співу Шрамківської ДШМ, Головань Оксану  Володимирівну.

Всіх працівників культури та  аматорів народного мистецтва привітали голова Шрамківської громади, Куля А. А., завідуючий відділом освіти, культури, молоді та спорту Шрамківської сільської ради, Головко В. М., секретар Шрамківської сільської ради, Конюшенко С. М., головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Шрамківської сільської ради, Буряченко О. Л.
 Працівники культури продемонстрували свої таланти Це зробило захід ще більш цікавим, а атмосферу заходу – надзвичайно творчою і дружньою.