Профілактичний захід «Урок».

Дата: 20.11.2023 10:40

У рамках виконання заходів Програми профілактики соціального сирітства на території Шрамківської  сільської територіальної громади на 2022-2023 роки та Соціальної програми запобігання та протидії насильству Шрамківської сільської ради на період до 2025 року, з метою  виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням під час навчального періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності продовжується проведення профілактичних заходів у закладах освіти громади. 17 листопада 2023 року, відповідно до наказу служби у справах дітей Шрамківської сільської ради цей захід проведено закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Ковалівка. Працівники служби у справах дітей провели разом із поліцейським офіцером громади інформаційну бесіду із учнями освітнього закладу на теми: особливості перебування дітей  у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування; торгівля людьми «Булінг, його види та наслідки», «Хай добрим серце ваше буде», «Толерантність. Чи легко бути добрим, коли тобі погано?», «Ми проти насильства». Також прийняли участь у загально-шкільних батьківських зборах, на яких провели інформаційні бесіди із батьками на актуальні теми  з питань поведінки дітей і на теми, які обговорювали із учнями.