З Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 08:29

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).
Саме тоді мільйони українців, серед яких були тисячі хмельничан, на Майдані Незалежності у Києві та майданах інших українських міст стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина.

Згадуючи історичні події Помаранчевої та революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, ще глибше усвідомлюємо подвиг громадян у боротьбі за правду, за свободу – за Україну.
Сьогодні ми знову відстоюємо нашу Незалежність, наше прагнення жити у вільній, суверенній країні.
Переконаний, переможемо, бо правда за тими, хто з гідністю виборює свою свободу – на своїй рідній землі.
Вічна пам'ять Героям, які в усі часи віддали за це найдорожче, своє життя.
Слава Захисникам і Захисницям, хто боронить Україну від ворога!
Бажаю усім мирного неба, єдності - Перемоги нашій Україні

Анатолій Куля, Шрамківський сільський голова