Сьогодні громада прощалася з військовослужбовцем

Дата: 23.11.2023 18:31

Сьогодні, 23 листопада, Шрамківська громада з гірким сумом, болем та слізьми попрощалася з військовослужбовцем, жителем села Погреби, БОНДАРЕМ ВОЛОДИМИРОМ МИХАЙЛОВИЧЕМ.
Живим коридором, на колінах, зі схиленими головами та прапорами проваджали Героя жителі громади.
Володимир мав велике бажання якнайшвидшої перемоги над окупантом та його бажання безжально зруйнувала тяжка хвороба .
Війна підірвала його здоров’я…
23 листопада Володимир помер.

Смерть не дала йому дожити, дослужити до омріяної Перемоги над росією, в яку свято вірив Володимир  і не шкодуючи себе, мужньо обороняв Україну від російської навали, до останнього подиху боровся за свободу українського народу, за мир та спокій у наших домівках.
До Збройних Сил України Володимир був мобілізований 23 травня 2022 року.
Служив рядовим механіком – водієм роти матеріального забезпечення.
Володимир був дуже доброю і позитивною людиною, охоче брався за будь-яку роботу, мав багато друзів, був готовим підставити плече кожному, хто потребував його допомоги. Він був люблячим чоловіком  для коханої дружини, турботливим татом для своїх двох донечок, уважним сином для матері та надійним другом.
Володимиру  назавжди залишилось 46 років.
У цю гірку хвилину поділяємо горе родини. Вся громада вклоняється Герою та схиляє голови в глибокій скорботі!
Вічна пам’ять та Слава Герою!