«Голод… Пам’яті свіча не згасне»

Дата: 24.11.2023 15:07

Щорічно в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять загиблих від Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. Наша історична пам'ять про Голодомор-геноцид фактично стверджує думку про те, що якби тоді в українців була свої держава та армія, геноциду б не сталося. Сьогодні цей кейс має бути сильним механізмом суспільної мобілізації українців для протидії агресору.

24 листопада,  біля пам’ятних знаків  померлим від страшного голоду, в селах Шрамківської громади було проведено захід «Голод… Пам’яті свіча не згасне»,  відбулося покладання квітів та запалено свічу Пам’яті. В бібліотеках громади  проведено годину спілкування з читачами « Неспечений хліб. Непрожиті долі…»

Просимо вас 25 листопада о 16:00 долучитися до традиційної Всеукраїнської скорботної акції «Запали свічку пам’яті» та запалити свічку на своєму вікні в пам’ять про мільйони замучених голодом.