«Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

Дата: 19.12.2023 15:00

📝Управління Державної служби з питань праці розпочали інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», яка спрямована на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

Детальніше тут ➡️ http://surl.li/ofjiv.

👉🏻Ця кампанія спрямована на роботодавців, які здійснюють господарську діяльність, проте уникають офіційного укладення трудових договорів з найманими працівниками, а також на працівників, які хочуть або зголосилися працювати без укладення трудових договорів.

❗️Головною метою кампанії є попередження та/або усунення порушень законодавства про працю при оформленні трудових відносин шляхом інформування обох сторін трудових відносин про взаємні права і обов’язки.

В рамках кампанії інспектори праці будуть відвідувати роботодавців з метою надання консультацій щодо правильного оформлення трудових відносин.