З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2024 11:27

Шановна громадо!

22 січня український народ відзначає одне зі знакових свят українського державотворення — День Соборності України.

105 років тому дві суверенні українські держави — Українська Народна Республіка і Західноукраїнська Народна Республіка — об’єдналися в єдину Соборну самостійну Українську державу.

На сьогодні, Соборність, для нас українців, це не лише символічна пам’ять про об’єднання УНР та ЗУНР, а потужний механізм у щоденному протистоянні російському злу, яке хоче знищити український народ, як націю.

Війна змусила нас по-новому сприймати поняття Соборності.

Сьогодні сотні тисяч українських синів і дочок, як і сотню років тому, захищають Соборність та Незалежність України від московських окупантів. Українська нація об’єднана у відстоюванні своєї незалежності і держави.

Завдяки нашим Героям-воїнам, волонтерам, всім хто працює заради перемоги, ми відновимо Соборність України! Українці звільнять всі українські території від ворожої окупації. Виженуть московську нечисть зі святої української землі.

З Днем Соборності.

Разом переможемо!