"Методика розучування місцевого пісенного матеріалу з дитячим фольклорним колективом"

Дата: 15.02.2024 12:44

14 лютого на базі Канткузівського сільського Будинку культури Шрамківської сільської ради методистом Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Наталією Сайченко проведено в онлайн-режимі обласний семінар  на тему: "Методика розучування місцевого пісенного матеріалу з дитячим фольклорним колективом".

На семінарі було розглянуто   досвід роботи з дитячим колективом  художнього керівника Ніни Петреченко, яка керує народним автентичним фольклорним колективом "Калинова родина" та двома дитячими колективами-супутниками "Цвіт калини" та "Калинове намистечко".  У ході роботи семінару працівники закладу Ірина Головко та Ніна Петреченко розповіли про роботу клубної установи вцілому і. зокрема, про залучення дітей та підлітків до народної творчості, фольклорної спадщини села.

Дякуємо  Обласному центру народної творчості та культурно-освітньої роботи за можливість поділитися методикою роботи, досвідом та думками, що до організації культурного дозвілля та всебічного гармонійного розвитку сільської молоді та дітей .