«Весна - вона дружина, донька, мати…»

Дата: 11.03.2024 08:49

8 березня –всі жінки України отримують слова привітання   від чоловіків. У цей святковий день артисти Шрамківського Будинку культури  організували благодійний концерт «Весна- вона дружина, донька, мати…», де показали  свої найкращі номери. Неймовірно урочистий настрій подарував присутнім жінкам голова громади Анатолій Куля, який привітав жінок з початком весни, з якою в кожну домівку ми чекаємо миру, добра, здоров’я та кохання. Голова також наголосив: « Жінки роблять наш дім теплим, радісним, наповнений любов’ю та затишком. А сама весна примушує чоловіків співати, читати вірші та дарувати  квіти вам наші кохані, любі та чарівні жінки».

Зібрані кошти перед концертом було передано організатору волонтерської групи «Турбота» Валентині Лук’яненко. Ці кошти допоможуть нашим воїнам-землякам отримати  домашні смаколики та речі першої необхідності як найшвидше.