«Колодій: зустрічаємо весну у Переяславі

Дата: 18.03.2024 15:54

16 березня гостинно приймав гостей музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини м. Переяслава. Тут відзначили народне етнографічно- побутове свято «Колодій: зустрічаємо весну у Переяславі».

На святі виступили народні фольклорні та інструментальні колективи, ансамблі   та солісти. Серед гостей та відвідувачів було багато героїв сучасної України- наших захисників. Для присутніх були підготовлені розваги, смачні страви української кухні, лунала українська пісня та народні мелодії. Гостинно запрошував до своїх лавок благодійний ярмарок, де чекали на свого покупця вироби народних умільців. Шрамківську громаду представили  учасники художньої самодіяльності Кононівського СБК. Вокальний ансамбль "Вишиванка" продемонстрував обряд народження Колодки. Веселого настрою додали аматори родинного колектив троїстих музик. Свої пісні подарували глядачам солістка Марина Грицай та аматорський фольклорний колектив "Черкаські цокотухи".