Взяли участь в обласному регіональному фестивалі танцю

Дата: 19.03.2024 09:09

16 березня танцювальні колективи «Перлина» ( художній керівник Тетяна Кутченко) та «Молодички» (художній керівник Юлія Цупро) Шрамківського Будинку культури взяли участь в обласному регіональному фестивалю танцю, присвяченого 129-й річниці від дня народження В. К. Авраменка. Для танцювальних колективів Золотоніського району цей фестиваль можливість показати свою майстерність та повчитися в інших, а 35  танців різних жанрів подарували глядачам та учасникам веселі та позитивні емоції. Колективи громади продемонстрували високу виконавську майстерність та були нагороджені грамотами. Побажаємо ж нашим колективам  натхнення, майстерності та бажання займатися таким цікавим та нелегким жанром культури - як танець.