«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 20.03.2024 16:27

20.03.2024 року завершились змагання з волейболу серед дівчат, які проходили в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

У них взяли участь 7 команд ЗЗСО І-ІІІ ступенів Шрамківської громади.

Виходячи на майданчик,  юні спортсменки  демонстрували відмінну командну гру, неймовірну спортивну  майстерність і дух товариства.

Третє місце посіла команда ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Бирлівка, вчитель Олександр Зізіменко.

На другій сходинці п’єдесталу - команда ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Погреби, вчитель Микола Суддя.

А перемогу виборола команда ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Демки, вчитель Олександр Пінчук.

Голова Шрамківської громади Анатолій Куля привітав учасників та переможців й подякував організаторам спортивних заходів, наставникам, які підготували команди.

Вітаємо переможців і учасників змагань! Дякуємо тренерам за підготовку спортсменів!

Разом до перемоги!