РЕЄСТРАЦІЯ НА ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ВІД УВКБ ООН та БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА

Дата: 26.03.2024 14:12

Якщо Ви перемістилися ПІСЛЯ 24 ЛЮТОГО 2022 року, та

не отримували раніше допомогу від міжнародних організацій;

• має дохід, менший за 6300 грн на особу;
  • належите до таких категорій та маєте хоча б один із критеріїв вразливості (перелічені нижче):
    • переселенці, які перемістилися після 24.02.22 та мають вразливості з Переліку нижче;
    • люди, які ПОВЕРНУЛИСЬ до своїх місць постійного проживання після вимушеного переміщення до іншої області/країни через воєнні дії від 24 лютого 2022 р. та мають вразливості з Переліку нижче

Перелік обов’язкових критеріїв вразливості Для усіх 3-х вищезазначених категорій, що дають можливість подати заявку на допомогу:

родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше).

родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років.

Родини з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб.

Прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

ВСІ ЧЛЕНИ РОДИНИ МАЮТЬ БУТИ ПРИСУТНІ НА РЕЄСТРАЦІЇ!

ВИКЛЮЧЕННЯ: ДІТИ ДО 2Х РОКІВ, МАЛОМОБІЛЬНІ ЛЮДИ, ЯКИХ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ РОДИЧІ ПО ДОВІРЕНОСТІ

ЩОБ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ, ВАМ ПОТРІБНО:

мати довідку ВПО, оригінали паспорту та ідентифікаційного коду, та, за наявності, документ, який посвідчує інвалідність або тяжку хронічну хворобу.

Безкоштовна правова допомога для переселенців з усіх питань, що пов’язані зі збройною агресією:

• пошкоджене житло або майно;
  • трудові спори;
  • нарахування пенсій або інших соціальних виплат;
  • інші питання, що виникли внаслідок початку воєнних дій.

РЕЄСТРАЦІЯ ВІДБУДЕТЬСЯ У

м. Золотоноша, вулиця Шевченка, будинок 70