Нагадуємо жителям с. Шрамківка, що Шрамківське ПЖКГ надає послуги з вивезення твердих побутових відходів

Дата: 12.04.2024 12:33

Нагадуємо жителям с. Шрамківка, що  Шрамківське ПЖКГ надає послуги  з вивезення  твердих побутових відходів.

Вартість послуги – 40  грн. в місяць з подвір’я (сміття повинно бути в  мішках або пакетах) . Вивезення сміття проводиться  лише після оплати.

За інформацією Шрамківського ПЖКГ станом на 12.04.2024 року з усього населення  с. Шрамківка уклали угоду  та зробили проплату за вивезення сміття    5  домогосподарства. В решти населення  « сміття  відсутнє» . В той час, ми постійно спостерігаємо картину «процвітання» стихійних сміттєзвалищ у лісосмугах, на обочинах доріг та ін.

Викидання сміття у місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом (Відповідно до ст.152.КУпАП штраф -  до 1360 грн).

Тож звертаємося до усіх громадян, будьте свідомими та дбайливими, адже на порушників чекає адміністративне покарання, але справа не тільки у коштах, які доведеться сплатити, а ще й у совісті, і усвідомленні того, що ми робимо для майбутнього своїх дітей !