Золотоніський районний відділ ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» інформує: щодо епідситуації із захворюваності на грип та ГРВІ по Золотоніському району

Дата: 30.04.2024 10:56

За період з 19 по 26 квітня 2024 року, порівняно з попереднім тижнем, рівень захворюваності по району зріс на 5.6% (по області – знизився на 1.2 %); епідемічний поріг перевищено на 5.0% .

За даними медичних установ громад захворіло всього 655 осіб (більше на 37 випадків). Питома вага дітей до 17 років серед загального числа хворих на рівні минулого тижня – 63,9 %; захворіло 419дітей, найбільше у віковій категорії від 5 до 14 років – 64,2% .

Серед загального числа захворілих лабораторно підтверджених випадків СОVID -19 - 1(один) в Іркліївській ТГ.

Кількість шпиталізованих з ГРВІ за тиждень 19 хворих, це 2,9% від кількості захворілих в загальному. Зменшилася кількість дітей до 17 років серед шпиталізованих з 21 до 13 , але питома вага їх на рівні 68,4%(по області-61,1%)

Зокрема, в розрізі територіальних громад зареєстровано ГРВІ :

Золотоніська ТГ – 233 хворих,

Піщанська ТГ - 37 хворих,

Вознесенська ТГ - 83 хворих,

Новодмитрівська ТГ - 71 хворих,

Гельмязівська ТГ - 31 хворих,

Зорівська ТГ - 1 хворих,

Чорнобаївська ТГ – 82 хворих,

Іркліївська ТГ- 43 хворих, з них СОVID -19- 1

Драбівська ТГ – 56 хворих,

Шрамківська ТГ - 9 хворих,

Великохутірська ТГ – 9 хворих,

Летальних випадків від грипу та корона вірусної хвороби не зареєстровано

За результатами вірусологічних досліджень на території області продовжують циркулювати риновіруси, аденовіруси та ін., а також віруси грипу типу А, в т.ч. пандемічного (H1N1).

Епідсезон захворюваності буде ще продовжуватись до травня, можливі коливання рівня захворюваності.

Тому з метою попередження поширення захворюваності на грип, ГРВІ, включно з СОVID -19, рекомендується продовження проведення уже відомих Вам протиепідемічних та профілактичних заходів.

ЗИЧИМО ВСІМ ДОБРОГО ЗДОРОВ’Я !