Напередодні світлого свята Великодня

Дата: 03.05.2024 10:29

Наближається велике свято – Великдень або ж Воскресіння Христове. Це надзвичайно велике та світле свято для кожного із нас.

Напередодні цього світлого свята, зі словами вдячності та побажаннями міцного здоров’я, благополуччя, Перемоги та миру сільський голова Анатолій Куля та старости старостинських округів відвідали сім’ї загиблих військовослужбовців Збройних сил України, сім’ї зниклих безвісти військовослужбовців Шрамківської територіальної громади та ветерана Другої світової війни Гончарова Ростислава Петровича, та вручили їм продуктові набори.

Нехай Великодні дзвони додадуть кожному з нас сили, вистояти в ці важкі часи, зміцнять віру у Перемогу, а Господня ласка зігріє всіх, принесе світло і добро у родини, сповнить серця духом миру, єдності і любові.