Дбаємо разом про благоустрій громади

Дата: 06.05.2024 13:13

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота кожного населеного пункту – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громади в цілому.

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 20 березня 2024 року за №70 в населених пунктах сільської ради в рамках проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля» проводяться заходи по благоустрою та наведенню належного санітарного стану.

Сьогодні наведемо деякі результати проведеної роботи в Кантакузівському старостинському окрузі.  Працівниками старостату, закладів культури та інших небайдужих до життя округу громадян та  організацій:

• виконано роботи по прибиранню парків та дитячих майданчиків від залишків минулорічного листя, сміття та здійснено його вивіз  (с.Кантакузівка та с.Коломиці);
  • вивезено сміття з двох кладовищ (с.Кантакузівка та с.Коломиці);
  • проведено косметичний ремонт Обеліска Слави, пам'ятника Скорботній матері, пам'ятника Невідомому солдату;
  • встановлено пам'ятний знак жертвам Голодомору (с.Коломиці);
  • відремонтовано підручними засобами дерев'яний  місток, що з'єднує частини села (с.Кантакузівка);
  • впорядковано клумби та прилеглу територію біля приміщень старостатів та клубних установ.

Надалі планується повести обкіс кладовищ ззовні вздовж огорож, обкіс зупинок громадського транспорту та парків.

Вдячні всім, хто допоміг власними руками та технікою!

Вкотре звертаємося до всіх жителів сільської ради підтримувати чистоту, не забруднювати побутовим сміттям парки, зупинки, дитячі майданчики та інші місця загального користування!

Не втрачаймо людської гідності, адже чистота і привабливість нашої громади залежить безпосередньо від кожного з нас!!!

Нагадаємо:

Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).