ВІТАННЯ З ДНЕМ МАТЕРІ!

Дата: 10.05.2024 15:35

Прийміть вітання з найтеплішим святом – З ДНЕМ МАТЕРІ!

Материнська любов зігріває нас упродовж усього життєвого шляху. Саме мамині ніжні руки пригортають нас, надаючи найперше відчуття захисту і спокою.

Саме її мудрі слова заспокоюють нас і підтримують протягом життя. Саме її сльози спонукають нас змінюватись і ставати кращими.

Саме її погляд надає нам відчуття впевненості в своїх силах і в своєму майбутньому.

Саме її серце бере на себе тяжкість наших випробувань і робить їх вдвічі легшими для нас.

Як сильно стискається материнське серце від кожного звуку у телефонній трубці, коли з того боку не відповідають.

Як завмирає ніжне материнське серце, коли її дитина в небезпеці.

Яке велике випробування для мами відправляти свого сина чи доньку на війну.

Я схиляю голову перед усіма матерями!

Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов.

Дякую Вам, дорогі наші матері, за Ваше велике серце, за недоспані ночі, переживання і молитви, за Ваші терпіння і витримку.

Низький доземний уклін, шановні матері, за те, що виховуєте патріотів, які неймовірними зусиллями й та ціною власного життя, творять нову історію держави.  Ми ніколи не забудемо подвигу ваших дітей –Героїв України!

Зичу здоров’я Вам, наші неньки, спокою – у домівки й Божого благословення – у родини.

Україні - матері – мирного неба й подальшого розквіту!

Сільський голова  Анатолій Куля