Все починається з маминої ласки

Дата: 14.05.2024 12:03

Найясніша пора року – середина травня  приносить в наш дім світле, сповнене ніжності й любові свято – День Матері. Наші дорогі мами  - це не лише ті, хто народив, але й ті, хто виховував , піклувався -ростив цілі покоління щирих українців.  Хто вклав всю душу в те, щоб наситити наш народ любов’ю і безкінечною вірою. Хто тримає своїми молитвами український рід.

10 травня в приміщенні Шрамківського Будинку культури відбувся захід , присвячений до Дня матері- «Все починається з маминої ласки».

Особливі слова подяки в цей день були адресовані матерям полеглих та зниклих безвісті  воїнів Шрамківської  територіальної громади. Тяжко було віднайти слова підтримки для тих, хто віддав найдорожче – своїх дітей за для захисту усіх нас і нашої Батьківщини від підступного та жорстокого ворога. Краплею в морі вдячності наших земляків за їхню витримку і жертовність стали скромні подарунки та квіти. Полеглих присутні вшанували хвилиною мовчання.

Концертна програма  була благодійною. Ото ж , під час заходу було зібрано 26 310 грн. Кошти передані в розпорядження волонтерської групи «Разом до Перемоги» (керівник – Валентина Лук’яненко). Маємо надію, що якнайбільше матерів України зустрінуть своїх дітей живими та здоровими.

Щиро дякуємо всім , хто долучився до даного заходу.