Вишиваємо перемогу

Дата: 16.05.2024 14:40

Вишиванка для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята – це самобутній код нашої нації із зашифрованими в оригінальних орнаментах оберегами та символами, національна святиня, яка символізує собою духовне багатство, глибоку мудрість багатьох поколінь. Вона зберігає споконвічні традиції нашого народу та об'єднує українців.
Зараз українці об’єднані, як ніколи раніше. Нас єднає спільне прагнення до Перемоги. російський ворог вкрав наш мир, але він ніколи не вкраде нашу мрію, яка єднає мільйони – жити у вільній, демократичній, прогресивній країні.
Червоним і чорним сьогодні вишиті і наші серця, де червоне – це любов до Батьківщини, а чорне – це печаль від втрати тисяч українців, як військових, так і цивільних.
 Вишиваймо та вбираймося у вишиванку!
 Це наш оберіг, символ свободи та боротьби, надії та віри у Перемогу !
З Днем вишиванки!
Слава Україні !