Він був, є і буде справжнім сином України

Дата: 18.05.2024 18:19

Сьогодні, 18 травня , Шрамківська громада  живим коридором, стоячи на колінах, провела в останню дорогу свого Героя – ВАВІЛОВА ВІКТОРА МИКОЛАЙОВИЧА, серце якого зупинилося  5 травня 2024 року, на 56 році життя.

Віктор народився в с.Степанівка, 23 листопада 1968 року в сім’ї Миколи та Галини Вавілових. У 1975 році пішов у перший клас восьмирічної школи в                                  с. Степанівка. А вже атестат про середню освіту отримав у с.Погреби.

У 1986 році був призваний  на строкову службу до армії.

Після служби в армії  жив та працював в м. Київ.

У березні 2023 року Віктор був мобілізований до  Збройних Сил України. Після проходження перепідготовки, старший сержант Вавілов Віктор Миколайович перебував на Східному напрямку фронту   (в р-ні Бахмута-Кліщіївки-Андріївки), в 5-й Окремій Штурмовій Бригаді.

Внаслідок отриманого восени поранення та тяжкого отруєння, із-за застосування ворогом хімічної зброї, Віктор потрапив до воєнного госпіталю. Після довготривалого лікування його серце зупинилося в ніч перед Великоднем 05.05.2024...

За час проходження військової служби Віктор зарекомендував себе з позитивної сторони: мав достатній рівень професійної підготовки щоб діяти рішуче і впевнено, належно виконував службові обов’язки, сприяв виконанню поставлених завдань.

Віктор був добрий та щирий, надійний товариш, завжди готовий підставити плече у важку хвилину.

Нехай світла пам’ять про Віктора назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Віктору  назавжди залишилося 55 років.

У Віктора залишилася донька.

Він був, є і буде справжнім сином України.

Герої не вмирають, їх пам’ятають ВІЧНО.

Слава Україні! Героям слава!