Хай сонцю і квітам всміхаються діти!

Дата: 30.05.2024 14:46

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей , в центрі громади с. Шрамківка,  відбулося   свято дитинства "Хай сонцю і квітам всміхаються діти!"
   Змістовний концерт" Ми діти твої - Україно!" був наповнений талановитими акторами, танцюристами, співаками та музикантами Дитячої школи мистецтв, Центру розвитку дитини "Берізка" та гуртків Будинку культури. Шумно та весело свято проходило на локаціях: "Найспритніші дітлахи" та "Малюємо літо". З захоплення діти переглянули фільми української анімації та пограли в ритмічну руханку. Показали свої знання у вікторині «Моя країна» та відвідали фото зону «Казкову». Бібліотекарі познайомили дітлахів з новими надходженнями  дитячої літератури та нагородили дипломами та іграми найактивніших читачів.  А веселі ведучі, лялька Фіалка та лялька Іриска, провели з  малечею чудові ігри, пов'язані з правилами поводження на воді, у лісі та під час грози.
     Всі переможці конкурсів  мали змогу вибрати на «дереві подарунків» м’які іграшки. Жодна дитина не залишила свято без солодкого подарунка - морозива та соку. Заходи з нагоди Дня захисту дітей пройшли також в закладах освіти громади.
    Сільський голова Анатолій Куля та депутатський корпус громади бажає всім дітям зростати в мирі, здоровими, розумними та відданими патріотами України.