Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

Дата: 31.05.2024 10:26

З 7 по 16 червня в місті Київ проводяться безкоштовні заходи 11-го Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

Чілдрен Кінофест (далі – Фестиваль) – міжнародний кінофестиваль для дітей і підлітків, створений з метою виховання нового покоління кіноглядачів в Україні, розвитку практик сімейного культурного дозвілля та просування мистецтва кіно.

Організаторами Фестивалю виступають ГО «Мистецтво кіно» спільно з компанією «Артхаус Трафік» (ТОВ «Трафік Філмз»).

Цьогоріч до конкурсної програми Фестивалю увійшло 7 фільмів для глядачів від 4 років.

Спеціальною подією цього року стане ретроспективний показ кінокласики французької анімації «Володарі часу» (1982). Також відбудуться покази фільмупереможця торішнього фестивалю та фільмів-фіналістів щорічного Дитячого кіноконкурсу.

Посилання на сторінку фестивалю https://childrenkinofest.com/ua/about/charlie-the-owl.htm

Вхід на всі покази – безкоштовний, за попередньою реєстрацією через

координатора фестивалю.

Кінотеатр Лейпциг і кінотеатр Флоренція:

ЛІЗА КОРИТНЮК +380 63 933 5221, (Telegram) koritnukliza@gmail.com

ВІРА МАРКІНА +380 63 190 2881 (Viber, Telegram) markina@arthousetraffic.com.

Також фільми можна переглянути онлайн, зареєструвавшись на сайті.

Детальніше про фільми на сторінці http://childrenkinofest.com/ua/program.htm